19.09.2022

Відкриття Амбулаторії загальної практики сімейної медицини №12 КНП КМР "ЦПМСД №3" після капітального ремонту

     Напередодні  дня міста 16 вересня 2022 року, після проведеного капітального ремонту, урочисто відкрито амбулаторію загальної практики сімейної медицини №12 Комунального некомерційного підприємства Кам’янської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3»

     Привітати адміністрацію КНП КМР «ЦПМСД №3» з відкриттям оновленої амбулаторії завітали  Кам’янський міський голова Білоусов Андрій Леонідович, секретар Кам’янської міської Ради Ктітарова Наталія Володимирівна, начальник управління охорони здоров’я Кам’янської міської ради Мандзюк Віталій Миколайович. Мер міста та поважні гості у своїх вітальних промовах подякували усім, хто доклав чималих зусиль, щоб сьогодні громадяни могли отримувати якісні медичні послуги в комфортних умовах.

     Жителі району Соцміста матимуть змогу отримувати якісне та доступне медичне обслуговування в комфортних умовах. Просторе і гарне приміщення, що відповідає сучасним стандартам,  з усім необхідним обладнанням для надання первинної та вторинної медичної допомоги. Гарна оновлена територія навколо амбулаторії з дитячім майданчиком, зоною відпочинку з фонтанами та ландшафтним дизайном.

Понад 22 тисячі мешканців району будуть обслуговувати:

  • сімейні лікарі,
  • невропатолог,
  • офтальмолог,
  • акушер-гінеколог,
  • отоларинголог.

 Також можна буде пройти ультразвукове обстеження на сучасному обладнанні.

Особлива увага приділена особам з обмеженими фізичними можливостями. Для них обладнані зручні пандуси, туалет, для жінок установлене спеціалізоване гінекологічне крісло, та ще багато зручного.

      Тож відтепер і пацієнти, і медичний персонал амбулаторії матимуть змогу відчути уже на практиці зручність і якість надання медичної допомоги для пацієнта та гідні умови праці для медиків.

      З 19 вересня оновлений медичний заклад розпочинає прийом  пацієнтів.

Сподобалось? Поділіться з друзями
Записатись до лікаря Поставити запитання Порушення зору +aA Збільшити шрифт -aA Зменшити шрифт
Вiдбiрне