15.04.2022

Радіаційний та хімічний захист працівників суб’єктів господарювання

     14 квітня 2022 року у Комунальному некомерційному підприємстві Кам'янської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3" спільно з представниками ДСНС та Кам'янськими територіальними курсами з Цивільного захисту та безбеки життєдіяльності було проведено міні - курси на тему: "Радіаційний та хімічний захист працівників суб’єктів господарювання", під час яких відбулася лекція з питань безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях а також демонстрація відеоматеріалів з теми.

Організовано захід було провідном фахівцем з цивільного захисту КНП КМР "ЦПМСД №3" - Данчуком Володимиром Володимировичем. Відзначимо, що адміністрація закладу велику увагу приділяє питанням безпеки життєдіяльності усіх медичних працівників, у зв'язку з чим фахівцем з цивільного захисту постійно організовуються і проводяться лекції та інші заходи спрямовані на формування відповідних знань у медиків.  

Таким чином, представники  ДСНС та цивільного захисту в черговий раз привернули увагу медичних працівників до  поважного ставлення до власної безпеки,  безпеки оточуючих людей та поведінки  в умовах надзвичайних ситуацій.

Сподобалось? Поділіться з друзями
Записатись до лікаря Поставити запитання Порушення зору +aA Збільшити шрифт -aA Зменшити шрифт
Вiдбiрне